ظهور
59 بازدید
موضوع: امامت و مهدویت
نحوه تهیه : فردی
تعداد شرکت کننده : 0

آپدیت روزانه انواع آنتی ویروس

اشخاص مطرح شده در مستند ظهور نقل‌هاي آورده شده را تكذيب كردنداشخاص مطرح شده در مستند ظهور نقل‌هاي آورده شده را تكذيب كردند
دوشنبه 29 فروردین 1390 8:00 PM

نسخه چاپي ارسال به دوستان حجت‌الاسلام فؤاديان:

خبرگزاري فارس‌: نويسنده و پژوهشگر مهدويت گفت: تمام شخصيت‌هايي كه از آنها در مستند ظهور نقل‌هايي آورده شده، آن را تكذيب كرده‌اند.

به گزارش خبرگزاري فارس از كرمان، حجت‌الاسلام محمدرضا فواديان پيش از ظهر امروز در جمع دانشجويان دانشگاه شهيد باهنر كرمان در نقد مستند ظهور اظهار داشت: رمز موفقيت و حيات و انقلاب ما مهدويت است، اگر مهدويت را از ما بگيرند نابود مي‌شويم.
وي افزود: ما بايد در خانواده‌هاي خود فرهنگ مهدوي را گسترش دهيم تا بتوانيم خودمان در گسترش مهدويت نقش داشته باشيم، مهدويت رمز حيات ما است و آن را فراموش كرده‌ايم، در حالي كه دشمنان اصلي ما كه به گفته قرآن يهوديان هستند، از آمدن منجي خيلي استفاده مي‌كنند، به‌ اين دليل فلسطين را اشغال كرده‌اند.
فواديان گفت: يهوديان براي منجي آپارتمان و كليسا ساخته‌اند و يهوديان صهيونيستي كه سرسخت‌ترين قشر از يهود هستند، سعي مي‌كنند با تطبيق دادن جهان با آن چه خودشان مي‌خواهند، از آمدن منجي به نفع خودشان استفاده كنند.
وي در ارتباط با مستند ظهور بيان داشت: هر كسي با نگاه خودش اين فيلم را نقد كرده، دوست و دشمن با ديد خودش اين فيلم را نقد كرده‌اند.
اين پژوهشگر مهدويت ابراز داشت: دشمنان سعي كرده‌اند از اين مستند تحليل‌هاي بسياري كنند كه مطابق با ميل آنان بوده، بي‌بي‌سي اين مستند را يك كار امنيتي و حكومتي دانسته است.
فواديان اضافه كرد: سازندگان اين مستند به دليل ارادت خاصي كه به امام زمان (عج) داشتند، اين مستند را ساخته‌اند، اما ندانسته آسيب‌هايي را توليد كرده‌اند. وي خاطر‌نشان كرد: تمام شخصيت‌هايي كه از آنان در اين مستند نقل‌هايي آورده شده، آن را تكذيب كرده‌اند و احمدي‌نژاد نيز گفته است كه من به شعيب بودن خودم هيچ ادعايي ندارم.
وي افزود: مركز نشر اين مستند قم است و هيچ اجازه‌اي براي ساختن آن گرفته نشده و اگر عموم از سازندگان آن شكايت كنند با آن‌ها برخورد مي‌شود.
نويسنده كتاب از حسين تا مهدي (عج) يادآور شد: ما معتقديم كه ظهور نزديك است و بايد هر صبح و شب منتظر ظهور منجي باشيم، اما مشخص كردن محدوده زماني كذب است و تعيين كنندگان زمان كذاب هستند.
فواديان متذكر شد: از مشكلات اصلي اين مستند تحريف روايات است، سازندگان اين مستند سعي كرده‌اند از آيات و روايات به صورت گزينشي استفاده كنند.
وي در ارتباط با ظهور حضرت مهدي (عج) اذعان داشت: ما نبايد ظهور را با حضور يكي بدانيم، امام عصر (عج) در بين ما انسان‌ها است و ما مي‌توانيم از ايشان بهره ببريم، اما اين به خود ما بستگي دارد.